[STRONA GŁÓWNA]

   

O SZKOLE

     
  Informacje o szkole  
  Samorząd  
  Klasy  
  Zajęcia pozalekcyjne  
  Podręczniki  
  Galeria  
  W obiektywie  
  Multimedia  
     

OSIĄGNIĘCIA

     
  Wzorowi uczniowie  
  Sukcesy  
     

IMPREZY

     
  Kalendarz imprez  
  Zielona szkoła  
     

WSPÓŁPRACA SZKOŁY

     
  Projekty  
     

INNE

     
  Archiwum aktualności  
     
     


 

....::::  W OBIEKTYWIE  ::::....
ROCZNIK 2006-2012

KLASA 5 c

NASI CHŁOPCY

W czwartek zorganizowałyśmy dla chłopców z okazji ich święta małą uroczystość. Nasi mężczyźni dostali od nas słodkie prezenty. Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego co piękne, słoneczne i radosne.

Dziewczyny


WYCIECZKA KLASOWA

16 września pojechaliśmy na wycieczkę do Głuchołaz. Na początku miała to być wycieczka klasowa, ale w związku z tym, że cała szkoła to jedna klasa :-) , zabraliśmy ze sobą klasy czwarte, piąte oraz szóste. Świetnie się bawiliśmy i dużo zwiedziliśmy, co widać na dołączonych zdjęciach.


ZIELONA SZKOŁA

Po raz kolejny wyjechaliśmy na „zieloną szkołę”. W ostatnim tygodniu maja 2010 roku poznawaliśmy miejsca, gdzie rodziło się państwo polskie. Oczywiście zaczęliśmy od zwiedzania Gniezna, katedry Świętego Wojciecha oraz Muzeum Początków Państwa Polskiego. Mieliśmy okazję podziwiać rezerwat archeologiczny w Biskupinie oraz przyglądać się pracy kowala, garncarza czy mincerza. Mysia Wieża w Kruszwicy także zrobiła na nas ogromne wrażenie, tym bardziej, że musieliśmy się na nią wspiąć po stromych schodach. Po tym wyczynie mieliśmy czas na miły odpoczynek w czasie rejsu po Jeziorze Gopło. Jednak tegoroczna „zielona szkoła” to nie tylko historyczne wycieczki, ale także zabawy w Western City, przejazdy bryczką i dyliżansem oraz jazda konna. Wiele wrażeń, nowe doświadczenia i niezwykłe przeżycia. Ciekawe, dokąd pojedziemy w przyszłym roku?


 

 

 

 

Copyright ©  www.ssp.zary.pl - 2010. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.