[STRONA GŁÓWNA]

   

O SZKOLE

     
  Informacje o szkole  
  Samorząd  
  Klasy  
  Zajęcia pozalekcyjne  
  Podręczniki  
  Galeria  
  W obiektywie  
  Multimedia  
     

OSIĄGNIĘCIA

     
  Wzorowi uczniowie  
  Sukcesy  
     

IMPREZY

     
  Kalendarz imprez  
  Zielona szkoła  
     

WSPÓŁPRACA SZKOŁY

     
  Projekty  
     

INNE

     
  Archiwum aktualności  
     
     


 

....::::  WZOROWI UCZNIOWIE w I semestrze 2018/2019  ::::....

KLASA 4 a
wychowawca: Babula Tomasz
 
Chodorski Maciej Dębiec Katarzyna Kozarek Antoni Kucharski Maksymilian
   
Rembicka Eliza Zendran Mikołaj    

KLASA 4 b
wychowawca: Mulik-Kempa Magdalena

 
Eliasz-Przygoda Mikołaj Frank Konrad Futyma Emilia Kaczmarek Joanna
Karasiewicz Aleksandra Łabowska Agnieszka Makowicz Adam Święcicki Michał

KLASA 4 c
wychowawca: Kuros Marcin
 
Andrzejewicz Martyna Grudzień Tymon Jaskulski Maciej Kufel Michalina
   
Oszmiańczuk Jakub Rutka Antoni    

KLASA 4 d
wychowawca: Dębiec Arleta
 
Daniluk Paulina Grubizna Apolonia Kulik Bartosz Kunicki Paweł
   
Matuszewska Lena Pawlak Colin    

KLASA 4 e
wychowawca: Polakowski Michał
 
Chmielewski Jakub Gronek Maciej Gronek Michał Klimczak Amelia

KLASA 4 f
wychowawca: Poczynek Łukasz
 
Hass Zuzanna Krupa Bartosz Dziemidowicz Milena Kotzbach Jakub
     
Zalewski Wojciech      

KLASA 5 a
wychowawca: Stepek Krzysztof

   
Kmiecik Bruno Szatkowska Wiktoria    

KLASA 5 b
wychowawca: Bugaj Jacek

   
Cichocka Michalina Żółkiewicz Alicja    

KLASA 5 c
wychowawca: Polakowska Gabriela

Butycz Julia Chmielewska Natalia Gryczyńska Dominika Liniewska Marta
 
Mackiewicz Hanna Przybysz Julia Słomka Alicja  

KLASA 5 d
wychowawca: Sołtysiak Agnieszka

   
Gawron Klara Trzebińska Oliwia    

KLASA 5 e
wychowawca: Wiatrowska Anna

   
Fronczek Wiktoria Jasak Jakub    

KLASA 6 a
wychowawca: Małek Olga

     
Adamiak Maciej      

KLASA 6 b
wychowawca: Nisiewicz Magdalena

     
Zych Natalia      

KLASA 6 c
wychowawca: Sztandera Marta

Dudek Weronika Janków Jakub Skobelska Aleksandra Sulikowski Jakub
     
Węgłowska Emilia      

KLASA 7 a
wychowawca: Kordylewski Tadeusz

Nowacka Paulina Popin Natalia Słomka Hanna Stepa Blanka

KLASA 7 b
wychowawca: Lewandowska Jolanta

   
Dudek Konrad Guszpit Wiktoria    

KLASA 7 c
wychowawca: Jęcek Joanna

Kotwica Aleksandra Nisiewicz Julia Partyka Dominika Ruszkiewicz Julia
   
Sekuła Marcin Moniakowski Antoni    

KLASA 8 a
wychowawca: Poczynek Łukasz

 
Kniat Zofia Lisik Kacper Zych Kacper Aksamit Karol
       
Głowacka Kinga      

KLASA 8 b
wychowawca: Gansner Katarzyna

   
Tecław Wiktoria Mikoś Weronika    

KLASA 8 c
wychowawca: Machynia Katarzyna

Maćków Piotr Makowicz Aleksander Łęcki Marcin Sendziak Jagoda

 

....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2017/2018  ::::....
....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2016/2017  ::::....
....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2015/2016  ::::....
....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2014/2015  ::::....
....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2013/2014  ::::....
....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2012/2013  ::::....
....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2011/2012  ::::....
....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2010/2011  ::::....
....::::  WZOROWI UCZNIOWIE 2009/2010  ::::....

 

 

 

Copyright ©  www.ssp.zary.pl - 2010. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.