[STRONA GŁÓWNA]

   

O SZKOLE

     
  Informacje o szkole  
  Samorząd  
  Klasy  
  Zajęcia pozalekcyjne  
  Podręczniki  
  Galeria  
  W obiektywie  
  Multimedia  
     

OSIĄGNIĘCIA

     
  Wzorowi uczniowie  
  Sukcesy  
     

IMPREZY

     
  Kalendarz imprez  
  Zielona szkoła  
     

WSPÓŁPRACA SZKOŁY

     
  Projekty  
     

INNE

     
  Archiwum aktualności  
     
     


 

....::::  W OBIEKTYWIE  ::::....
ROCZNIK 2009-2015

KLASA 4 b

Lekcja historii


KLASY 3
(informacja wspólna)

ŚNIADANIE DAJE MOC

8 listopada 2011 nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Tego dnia wszyscy uczniowie klas I – III wraz ze swoimi wychowawcami przygotowywali posiłek zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Okazało się, że warzywa i owoce, nawet te nielubiane na co dzień, ale podane w nietypowy sposób i w towarzystwie kolegów, smakują wyśmienicie. Efekty pracy uczniów i wspaniałej zabawy możemy podziwiać na fotografiach.


KLASA 3 c

SPOTKANIE AUTORSKIE W BIBLIOTECE

Dnia 26 września 2011 klasa 3c uczestniczyła w spotkaniu autorskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach. Spotkanie z p. Roksaną Jędrzejewską-Wróbel okazało się bardzo ciekawe i interesujące, gdyż dzieci dowiedziały się jak powstają książki. Zadawały ciekawe pytania dotyczące pomysłów na powstanie poszczególnych książek, takich jak: Florka, Listy do Józefiny i inne. Na koniec spotkania była możliwość zakupu ciekawej bajki oraz zdobycie autografu pisarki, osobistej wymiany wrażeń ze spotkania i pamiątkowego zdjęcia.


KLASA 2 e


Bajki ortograficzne II e


WIOSENNE KRZYŻÓWKI


KLASA 2 j

URODZINKI DOROTY, MARCELA I VANESSY

A oto nasi kolejni jubilaci: Dorota, Marcel i Vanessa. Niech Wam nigdy nie zabraknie przyjemności i słodyczy. Dziękujemy za pyszny tort.


URODZINY NELKI

Nasza koleżanka miała urodziny. Wspólnie obchodziliśmy je w szkole, a właściwie na terenie szkoły pod namiotem, Kornelio 100 lat!!!


BIBLIOTEKA MIEJSKA

W związku z tym, że czytamy coraz lepiej i przeczytaliśmy wszystkie książki z naszej szkolnej biblioteki postanowiliśmy udać się do Biblioteki Miejskiej.
Pani bibliotekarka oprowadziła nas po bibliotece. Dowiedzieliśmy się dużo nowych i ciekawych rzeczy, o czym świadczą zdjęcia z naszej wycieczki.ZIELONA SZKOŁA

Po raz pierwszy w życiu bez rodziców wyjechaliśmy z naszymi kolegami na „ zieloną szkołę”. Wszystkich dzieci było 200!!! Niestety nie pojechał z nami Miłosz, bo tak bylibyśmy w komplecie. Pani obiecała nam, że jak będziemy przez 5 dni dzielni to dostaniemy dyplomy. I byliśmy! Nikt z nas nie płakał, nie narzekał, za to cudownie się bawiliśmy. W Gnieźnie w Muzeum Początków Państwa Polskiego leżeliśmy na podłodze i odpoczywaliśmy, w Biskupinie biegaliśmy po pierwszej osadzie piastowskiej, w Kruszwicy szukaliśmy Popiela i myszy. Dzień zaczynaliśmy o 6 rano ze śpiewem na ustach, a wieczorem leżeliśmy na łóżkach naszej pani i pani Jowity oglądając kolejne przygody zakręconej nauczycielki Pani Loczek i jej magicznego autobusu. W Western City kupiliśmy kapelusze, łuki i wszystko to, co było nam potrzebne do zabawy, nie zapomnieliśmy też o rodzicach, którym zakupiliśmy mnóstwo pamiątek. Przejazd pociągiem zrobionym z traktora i przyczep sprawił nam uciechę i zabawę do łez. Oglądnijcie zdjęcia i sami oceńcie.


 


 

 

 

 

Copyright ©  www.ssp.zary.pl - 2010. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.